В ГЛАВНОЙ РОЛИ – ВАШ БРЕНД

КОЛИ МИ ВДОМА

ТИП ПРОЕКТА: Сериал
СТРАНА: Украина
ЖАНР: комедия
ЦЕЛЕВАЯ АУДИТОРИЯ: 14+
ДАТА ПРЕМЬЕРЫ: 01.08.2017
ДЛИТЕЛЬНОСТЬ: 160 эпизодов по 48 мин.
ПЕРИОД СЪЕМОК: 2018
ПРОИЗВОДСТВО: CTБ
РЕЖИССЕР:

Максим Литвинов

АКТЕРЫ:

Станіслав Боклан, Кирило Бін, Олена Алимова, Катерина Кістень, Костянтин Войтенко, Тетяна Шеліга, Олексій Тритенко, Катерина Колесник, Андрій Пономаренко, Ірина Андрєєва, Тетяна Зіновенко та ін

ОПИСАНИЕ:

Головні герої серіалу «Коли ми вдома» — п’ять українських сімейних пар різного віку та ступеня розвитку відносин, які не знайомі між собою. Події в комедійному серіалі розгортаються в стінах квартир, де проживають сімейні пари, і збудовані на коротких історіях з сімейного життя. Український глядач повинен впізнавати себе в героях цієї комедії. Тому тут і українську, і російську мови, і суржик, все намішано. У скетчкому «Коли ми вдома» сімейні пари жодним чином не пов’язані між собою, і в той же час їх проблеми дуже схожі. Серіал «Коли ми вдома» покаже глядачам еволюцію сімейних відносин з основними її віхами: коли пара тільки з’їхалася, поява першої дитини, криза середнього віку, пенсія, а також одвічні проблеми в україномовній родині — проживання невістки зі свекрухою під одним дахом, таку собі сучасну «Кайдашеву сім’ю ». Серіал «Коли ми вдома» комедійний і дуже легкий для перегляду.

Отправить запрос
  1. (обязательно)
  2. (обязательно)
  3. (адрес электронной почты обязательно)
  4. Captcha
 

Про́дакт пле́йсмент (англ. product placement, дословный перевод размещение продукции) — приём неявной (скрытой) рекламы, заключающийся в том, что реквизит, которым пользуются герои в фильмах, телевизионных передачах, компьютерных играх, музыкальных клипах, книгах, на иллюстрациях и картинах — имеет реальный коммерческий аналог. Обычно демонстрируется сам рекламируемый продукт либо его логотип, или упоминается о его хорошем качестве.

Википедия – свободная энциклопедия

Copyright © 2004-2016 INTERA
О КОМПАНИИ | ОТКРЫТЫЕ ПРОЕКТЫ | АРХИВ ПРОЕКТОВ | НАШИ КЛИЕНТЫ | КОНТАКТЫ