В ГЛАВНОЙ РОЛИ – ВАШ БРЕНД

ICTV

ТИП ПРОЕКТА: ТВ программа
ПРОГРАММЫ: Дизель шоу" - сімейне гумористичне шоу без політики!
Скетч-шоу «На трьох»
Ранок у великому місті
ОПИСАНИЕ:

 

 

 

 

 

Козирне життя

завантаження (14)Усе, що модно, стильно, круто, понтово. Усе, що на піку. Усе, що respect. Життя, яке називають зірковим, козирним, віднині в об‘єктиві ICTV.
Понти, життя відомих і багатих, скандали і трагедії зіркового світу — раніше все це лише частково потрапляло в сюжети «Фактів тижня» та «Максимуму в Україні». Найяскравіші, найсмачніші деталі часто залишалися поза межами формату, а відтак і поза кадром. Тепер усе це — у «Козирному житті». Втім, без характерного для подібних програм гламуру, традиційного світського базікання.
В «козирних» потайничках лежать інтерв’ю з найяскравішими зірками вітчизняного та пострадянського простору – Михайлом Боярським, Таїсією Повалій, Христиною Орбакайте, Філіпом Кіркоровим, Володимиром Зеленським, Романом Віктюком, Вірою Брежнєвою та багатьма іншими.
Автори проекту, серед яких зубр зіркових тем та ведуча програми — Валерія Черненко, вже встигли побувати у хатинках зірок, покататися на їх понтових тачках, роззнайомитися із зірковими батьками. І готові все це показати і розказати глядачам. У своєму стилі: яскраво, динамічно, іронічно, сміливо й смачно.

Дивiться кожної недiлi об 11:00 на каналi ICTV

 

Дача

avatar_39335Літо – омріяний час, коли кожен намагається бути ближчим до природи. Ніщо так не налаштовує на відпочинок, як затишок власної дачі. Та ніщо так не псує його, як необхідність ремонту.

ICTV позбавляє українців дачних проблем! Команда досвідчених фахівців на чолі з виконробом – шоуменом Кузьмою Скрябіним – дарує вашій заміський ділянці нове життя! Професійні ремонтники, дизайнери та садівники розкажуть і покажуть, як перетворити вашу заміську садибу на справжню оазу відпочинку. Несподівані оригінальні ідеї змінять ваше уявлення про те, якою має бути дача українця

Дивiться кожної суботи о 10:00, та недiлi о 8:00 на каналi ICTV

 

 

Отправить запрос
  1. (обязательно)
  2. (обязательно)
  3. (адрес электронной почты обязательно)
  4. Captcha
 

Про́дакт пле́йсмент (англ. product placement, дословный перевод размещение продукции) — приём неявной (скрытой) рекламы, заключающийся в том, что реквизит, которым пользуются герои в фильмах, телевизионных передачах, компьютерных играх, музыкальных клипах, книгах, на иллюстрациях и картинах — имеет реальный коммерческий аналог. Обычно демонстрируется сам рекламируемый продукт либо его логотип, или упоминается о его хорошем качестве.

Википедия – свободная энциклопедия

Copyright © 2004-2016 INTERA
О КОМПАНИИ | ОТКРЫТЫЕ ПРОЕКТЫ | АРХИВ ПРОЕКТОВ | НАШИ КЛИЕНТЫ | КОНТАКТЫ